Home > Aktuality

 

Traktory z Anglie

05.03.2018

     Mrazivé počasí  řádící v uplynulých dnech dělalo problémy nejen u nás ,ale i v zahraničí a ovlivnilo i dodávky některých strojů ,na které delší dobu čekáme. Jedná se především o dodávky sklízecích mlátiček , ale i traktorů dovezených z Anglie, které čekají na naše zákazníky. Naštěstí se vše zase pomalu rozjíždí a předpověď počasí je již na příští dny příznivější a vypadá to ,že dorazí i jaro.

    Proto Vás nyní budeme moci zásobovat informacemi o předávání strojů do našich regionů.  Nyní k nám dorazil traktor John Deere s označením 6140R , za kterým je v závěsu na cestě i traktor 6130M směřující  k našim kolegům do Roudnice nad Labem .

     Traktor 6140R absolvoval dlouhou cestu z Anglie, k zákazníkovi nedaleko našeho střediska do okresu Louny  . Výbava stroje však není kompletní a musí být na naší dílně proveden předprodejní servis. Jedná se především o doplnění vzduchových brzd, a o montáž předních ramen a zadního výškově stavitelného závěsu.  Součástí výbavy jsou však komponenty, které zákazník požadoval a sice poloautomatická převodovka AutoQuad a odpružení nápravy a kabiny.  V konfiguraci stroje však najdeme výbavu , která je v Čechách na přání a v zahraničí tvoří základní výbavu. Jedná se například o automatickou klimatizaci nebo přípravu pro Autotrack.

    Začátek roku přeje malým čtyřválcovým traktorům šestkové řady. Věříme,že spolehlivost bude stejná, jak tomu bylo u série 6020 či 6030, protože na základě těchto dobrých zkušeností prodáváme jejich nástupce v provedení R či M .

 

    DĚKUJEME ZA NÁKUP PRÁVĚ U NÁS A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI.

 

TÝM HKAGRO