Home > Aktuality

 

Terradisky u Rakovníka

09.04.2018

     Přestože probíhá výstava Techagro v Brně a my jsme na stánku společnosti Pöttinger, probíhá neustále předávání strojů. Vše co má kola je nyní v polích a uvidíme ,zda se to projeví i na letošní návštěvnosti veletrhu.

     Právě stroj značky Pöttinger odjel nedaleko Rakovníka do obce Kněževes, kde bude v nejbližších dnech nasazen. Jedná se o diskový podmítač Terradisk o záběru 6 metrů, který je osazen gumovým válcem FARMFLEX , který se v těchto podmínkách osvědčil při loňském předvádění. Vodňanský závod nyní jede na maximální výkon a produkce je značně zaplněna. V expozici značky Pöttinger je vystaven Terradisk o záběru 10 metrů. Jde o úplnou novinkou a počet vyrobených kusů pro letošní rok bude omezen. Výroba se realizuje také ve Vodňanech, kde již nyní stojí další hala pro produkci Terradisků o pracovních záběrech 8 a 10 metrů. Terradisk o takovém záběru vybočuje z řady oproti konkurenci. Jedná se o úplně jiný robustní stroj o vysoké hmotnosti , který nemá žádný problém dostat se do půdy i v extrémně suchých a tvrdých podmínkách. Na veletrhu je o něj a o předvádění veliký zájem a naše společnost jej určitě předvede i v našem regionu.
Snadné nastavení , velký průměr disků, či robustní konstrukce , to vše má i náš šestimetrový kousek v Kněževsi , který je přitlačován do půdy složeným podvozkem nad rámem stroje. Věříme žei díky levným náhradním opotřebitelných dílům bude mít v blízkosti brzy dalšího kolegu.

     Děkujeme za nákup právě u nás a přejeme dlouhý a bezproblémový provoz. Na ostatní se těšíme na Techagru .


Tým HK Agro