Home > Aktuality

 

Pícniny v plném proudu.

14.05.2018

Dlouho jsme neuvedli aktualitu o dodávkách techniky.  Momentálně finišujeme na několika frontách, jelikož probíhají dokompletace  strojů určených do pícnin.   Současné sucho poznamenalo i letošní první seče a kromě vojtěšky jsou porosty trav velice slabé a deficit vody se podepíše i na množství sena a travní senáže.

   Přes nepřízeň počasí směřuje do našich regionů mnoho strojů se čtyřlístkem ve znaku. Hned dvě čelní lišty s označením Alpha Motion předáváme zákazníkům nedaleko Rakovníka. První je osazena prstovým kondicionérem a druhá , která doplňuje boční lištu Novadisk, je osazena shazovacími disky. Oblíbenost čelních sekaček Alpha Motion je veliká díky paralelogramu , který umožňuje kopírování v rozsahu 500 mm.   K žací liště se shazovacími disky navíc putuje i druhý tříosý přepravník na balíky, o kterém jsme se zmiňovali již dříve.

   Kromě sečení odjíždí z našeho dvora i nový dvou-rotorový shrnovač s označením TOP 962C. Jedná se o největší model se středovým řádkem o pracovním záběru 8,9 – 9,6 m s patnácti rameny na rotoru , který přes svoje rozměry disponuje malou přepravní šířkou 2,9 m . Shrnovač směřuje  tentokrát na Karlovarsko a nahradí  dosluhující techniku značky Claas.  V poměrně členitých podmínkách se osvědčila dodatečná výbava čelních kopírovacích koleček před rotory shrnovače , které zajišťují vyšší čistotu nahrabaného materiálu na řádku a vyšší životnost hrabic a prstů.

  Kromě strojů však neustále rozvážíme obalový materiál a každý týden jsme v Německu pro senážní fólie či distribujeme sítě do lisů pro kulaté balíky. 

  Prostě , je toho mnoho a čeká nás další technika od značky Pöttinger ,nebo předávky mulčovačů Vigolo.

  Neutuchající zájem o naší techniku nás moc těší a spolupráce s Vámi si velice vážíme.

 

Děkujeme za nákup právě u nás.

 

Tým HK Agro.