Home > Aktuality

 

Akční pluh Pöttinger nebo další nakladač

12.09.2018

    První dny měsíce září předáváme další techniku, která bude jezdit nedaleko našeho střediska v obci Panoší  Újezd a  Hracholusky.

   Tím prvním, je nesený pluh Pöttinger s označením Servo  25. jedná se o čtyř-radličný  otočný pluh se stupňovitou změnou záběru , vybaven zaklápěči rostlinných zbytků ,  kotoučovými krojidly , párem gumových kol a potřebným osvětlením pro provoz na pozemních komunikací . Jištění orebních těles je u tohoto akčního modelu realizováno střižným šroubem a jeho pořizovací cena je 228.000,- Kč bez DPH.  Pro problematické půdní podmínky je v nabídce i pluh Servo NoVA25 s plyno-hydraulickým jištěním ,který se nyní nabízí  ve čtyř-radličném provedení za cenu 295.000,-Kč bez DPH.  Provedení orebních těles je stejné jako u pluhů značky Kverneland, jelikož    rakouský výrobce zakoupil licenci na výrobu těchto orebních těles. I díky tomu mnoho majitelů pluhů Kverneland nakupuje opotřebitelné díly Pöttinger z důvodu nižší pořizovací ceny a vysoké kvality.

    Každý měsíc předáváme nakladač  společnosti Inter-Tech a již nyní odjel  další na traktoru Zetor 8045 s označením  IT1600 s paralelogramem.  Stále více zákazníků volí pro své méně často používané stroje tento typ nakladače,  jelikož pořizovací cena výložníku pod 100.000,- Kč osloví každého, kdo potřebuje příležitostnou manipulaci s vaky osiva či manipulovat s balíky slámy. Obvykle spolu s výložníkem objednáváme i lopaty či paletizační vidle , které zdraží dodávku o cca 14.000,- Kč . Referencí již máme mnoho a asi i proto objednáváme stále další modely nejen pro traktory Zetor, ale i pro traktory John Deere.

Věříme, že námi dodaná technika bude našim zákazníkům dobře sloužit.

 

Děkujeme za nákup právě u nás

 

Tým HK Agro