Home > Aktuality

 

Claas Lexion 600 s lištou 12 metrů.

05.10.2018

 

     Zvolna končí nejnáročnější část letošní sezóny a opět získáváme čas na dodávky zemědělské techniky. I pro nás byly poslední dva měsíce velice náročné, jelikož jsme naší aktivitu vrhli na dodávky náhradních dílů pro půdo-zpracující a secí stroje. S porovnáním s letošní žňovou sezónou bylo podzimní setí mnohem stresující, jelikož opět narostl zájem více zemědělských podniků o dodávky spotřebního materiálu a ukázala se i důležitost navýšení pracovních sil na servisu, který v posledních měsících musel řešit výměny převodovek či motorů u některých starších strojů. Navíc jsme nasadili sedm předváděcích strojů firmy Pöttinger, které opět ukázaly svojí kvalitu a přinesly objednávky pro další hospodářský rok 2019. Již nyní evidujeme mnoho zajímavých obchodů, které budeme v následném roce realizovat. Zároveň je vidět  , jak důležitá je naše aktivita v péči o sklizňové stroje a již nyní máme podepsané kupní smlouvy na další sklízecí mlátičky, které budou v nejbližších dnech najíždět. Současné období je totiž nejideálnější  pro nákup nové či použité sklízecí mlátičky či řezačky. Předsezónní slevy výrobců jsou v září a říjnu největší a výběr předváděcích strojů také.

   Na Rakovnicko nyní budeme předávat sklízecí mlátičku Claas Lexion 600, s pásovým podvozkem a žacím válem o  pracovním záběru 12metrů. Stroj zakoupila společnost , která již několikátou žňovou sezónu využívá našich služeb.  Spolupráce s firmou Claas se v naší společnosti  započala před třemi lety a dodávky náhradních dílů do 24 hodin či o víkendech využilo mnoho našich zákazníků. Prostřednictvím vlastní dopravy můžeme reagovat velice rychle a  potřebný náhradní díl zajistit buď z centrálního skladu , nebo od některých  dealerů v Německu. Navíc využíváme i servisní pomoci vyškolených specialistů, kteří mají zaměření na určitý segment ve výrobním programu a mohou nám pomoci , při řešení složitých oprav. I tuto možnost jsme v letošní sezóně využili při řešení problémů s AD Blue systémem u sklízecí řezačky Jaguar – řady 900.

    Dle zakázkových listů nyní pečujeme o více než třicet sklízecích mlátiček. Abychom tuto flotilu strojů zvládli udržet v provozu , provádíme pravidelné předsezónní a posezónní údržby strojů. Očekávejte, že navštívíme i Vás