Home > Aktuality

 

Otevíráme !!!

08.10.2018

     Prodej náhradních dílů je v naší společnosti od začátku hlavní činností a náplní práce. Avšak, kromě nejrůznějšího zboží pro zemědělskou techniku stále více poptávají zemědělské podniky a soukromníci pracovní oblečení.  Když jsme při inventuře zjistili, kolik kusů pracovního oblečení, obuvi , rukavic a gumovek prodáme, rozhodli jsme se otevřít extra prodejnu specializovanou na tento segment výrobků.

      S plánem na otevření prodejny s pracovním oblečením jsme seznámili našeho obchodního partnera , firmu Kramp , která obdobný typ prodeje zahájila již dříve na Slovensku. Využili jsme proto jejich zkušeností a započali s realizací. Oslovil nás nejen sortiment oblečení od německého výrobce ,ale i fakt, že produkty jsou již delší dobu vyzkoušeny a jejich kvalita a trvanlivost je výborná.

      Otevření prodejny bylo  původně naplánováno na konci letních prázdnin, ale peripetie s úřady a hlavně s fakturačním programem vše posunuly na tento týden.  Bylo nutné vybavit prodejnu nejen regály a zbožím, ale i fakturačním programem pro propojení obchodu s naší pobočkou. Obchod se totiž nachází mimo areál společnosti HK Agro a sice na hlavním silničním tahu z Rakovníka , směr Plzeň.  Veškeré účetní operace realizují naše fakturantky na naší domovské základně a v obchodě probíhá pouze platba zboží. Po ukončení směny následně proběhne replikace stavu zásob a doobjednání oblečení , která je k nám distribuováno druhý den spolu s náhradními díly noční zásilkovou službou InTime.

      Sortiment je opravdu bohatý a věříme , že si vyberete i Vy .

 

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU !!!

Prodejna

PRACOVNÍ OBLEČENÍ PRO PROFESIONÁLY

Komenského nám. 1715

269 01      Rakovník

 

TÝM HK AGRO