Home > Aktuality

 

VIGOLO ve vězení !!!

15.10.2018

     Další slunný týden měsíce října je za námi a bylo opět co dělat. Kromě posezónních prohlídek sklízecích mlátiček jsme se věnovali i přípravě na předání dalšího svahového mulčovače. Jedná se o námi dovážený stroj společnosti Vigolo, která se v ČR velice rychle zabydlela pro svojí vysokou spolehlivost a perfektní zpracování.  Stranový svahový mulčovač však nyní neputuje do zemědělského sektoru ,ale do nedalekého nápravného zařízení, kde jej naše firma vyhrála , jako nejvýhodnější nabídku. Stroj disponuje pracovním záběrem 1,8 m a bude agregován s traktorem Zetor. Pro snadné připojení a ovládání bude osazen i elektrohydraulickým rozvaděčem, který zajistí přepínání hydraulického okruhu pro ovládání úhlového nastavení mulčovače či vysouvání stroje do boku. Součástí dodávky jsou také opotřebitelné plazy a pro pohon, kardan s homokinetickým kloubem.

     Kromě toho ,  opustil naší firmu předváděcí secí stroj Pöttinger – Terrasem C6 , který putoval až na Moravu.  Jednalo se o universální diskový secí  stroj, který byl vybaven velkým ovládacím displejem , senzory průchodu osiva , předznačením kolejových řádků. Objem násypky byl navýšen nástavkami na 4000 litrů. Pohon ventilátoru pro dopravu osiva k rozdružovací hlavě je u tohoto typu strojů řešen pomocí hydraulického okruhu z traktoru. Přípravu seťového lůžka zajišťuje dvouřadá disková sekce, jejíž disky jsou postaveny pod větším úhlem tak, aby povrch řádně urovnaly a zároveň připravily seťové lůžko.  Výsevní válečky , které dopravují osivo do vzduchového kanálu, jsou řízeny radarem , který hlídá pojezdovou rychlost a koriguje otáčky válečku.

    V současnosti máme k dispozici ještě dva předváděcí secí stroje Terrasem s pracovním záběrem 4 a 6 metrů, které jsou neustále v provozu a po ukončení předvádění je budeme nabízet za zvýhodněnou cenu.

 

Příští týden nás toho čeká opět dost a tak z dalšími aktualitami zase za týden.

 

Děkujeme za nákup právě u nás.

 

 

Tým HK Agro.