Home > Aktuality

 

Návěs z HARDOxu

21.10.2018

     V uplynulém týdnu se na naší pobočce objevil další nový stroj, o kterém mnozí z nás neměli ani potuchy. Přitom firma BIGAB , je zakladatelem traktorových hákových nosičů , které vyrábí desítky let a mnoho výrobců se jejich systémem inspirovala snad po celém světě. Dnešní estonsko-švédská společnost vyrábí kromě kontejnerových nosičů i hydraulické jeřáby , či návěsy. Jeden z nich je nyní na naší pobočce a je připraven na předání jednomu zákazníkovi nedaleko Rakovníka.

     Profesionální sklopný vlek Bigab s nosností 8 tun, který byl postaven dle přání a představ zákazníků. Vlek a jeho části jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli - HARDOX, hmotnost celého vleku je 1 815 kg a sklopný úhel  60°. Sklopný vlek je standardně vybaven koly o rozměru 400/60-15 a na přání každého zákazníka je možnost vybavit vlek koly o rozměru 19/45×17.

      Bigab jako první na trhu nabízí velice jednoduše nastavitelný podvozek. Nastavitelný podvozek je ideální pokud tažným vozidlem jsou různé typy bagrů a kolových rypadel a podvozek přívěsu se tudíž musí přizpůsobit. Nastavitelný podvozek je ve standardní výbavě všech typů sklopných vleků Bigab.

      U všech typů sklopných vleků Bigab lze nastavit výšku oje. Tato možnost v kombinaci s nastavitelným podvozkem zaručí, že vlek jako celek odpovídá všem potřebám každého konkrétního zákazníka. Nastavitelná oj lze dále i na přání vyměnit za polohovatelnou oj, která zajistí tu nejlepší manévrovatelnost.

 

Děkujeme za nákup právě u nás        

 

 TÝM HK AGRO