Home > Aktuality

 

John Deere 6190R v Olešné

26.10.2018

       Konec října nám přinesl dalšího John Deere na předání a nás těší, že bude jezdit několik kilometrů od Rakovníka. Starší traktor John Deere s označením 6190R bude nasazen na rodinné farmě a nahradí starší traktor Case. Před samotným nákupem stroje mohl novopečený majitel nejdříve na vlastní kůži vyzkoušet bohatou výbavu Jelena a zároveň komfort jízdy, který přináší převodovka Autopowr v provedení 50Km/hod. Odpružená náprava a kabina dodává obsluze pocit jistoty v ovládání stroje spolu s opěrkou CommandArm , kde jsou integrovány všechny ovládací prvky převodovky a hydrauliky.

        Výbavu stroje dále doplňují přední ramena s přední vývodovou hřídelí , zadní hydraulický třetí bod s komfortním ovládáním vzadu na blatnících, automatická klimatizace a komfortní vzduchové sedadlo řidiče se sedadlem spolujezdce, široké pneumatiky Michellin spolu s velkým množství pracovních světel dodávají traktoru pěkný vzhled .

        Kromě techniky rozvážíme poslední dva týdny mimo náhradních dílů i speciální nemrznoucí kapalinu pro zazimování postřikovačů. Více jak 3000 litrů této ekologické látky je již mezi našimi zákazníky. Jedná se o koncentrát namíchaný na -40 °C. Pokud i Vy potřebujete zazimovat svůj stroj, rádi Vám jej zavezeme. Ještě máme nějakou zásobu na skladě.

 

Děkujeme za nákup právě u nás a brzy s dalšími novinkami , na viděnou na našich stránkách .     

 

 TÝM HK AGRO